ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

tetshs-panagiwths-nekrh-fysh-metaksotypia

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, στο πλαίσιο υποστήριξης των σχολικών πολιτιστικών προγραμμάτων διοργανώνει, δια της υπευθύνου Πολιτιστικών Θεμάτων Ανθής Γουρουντή, ενημερωτική συνάντηση δια ζώσης ,του τοπικού πολιτιστικού δικτύου “Σχολείο και Παρασταστικές Τέχνες" το ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023 στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΣΚΗΝΗ ΩΜΕΓΑ και ώρα 11.00 (πεζόδρομος Αγίου Κωνσταντίνου 11, Πειραιάς). Η συνάντηση αφορά εκπαιδευτικούς που συμμετέχουν με πολιτιστικά προγράμματα στο δίκτυο κατά τη φετινή σχολική χρονιά όπως και τις θεατρικές ομάδες των σχολείων που έλαβαν μέρος στη διοργάνωση “ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΝ ΔΙΩ” 2023.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ