Επικαιροποίηση λειτουργικών κενών - πλεονασμάτων

Παρακαλούμε και με αυστηρή ευθύνη των Διευθυντών άμεσα και σωστά να ενημερωθεί το myschool ως προς τις αναθέσεις και την κατανομή των ωρών ΟΛΩΝ των εκπαιδευτικών του σχολείου τους καθώς μετά από έλεγχο της υπηρεσίας διαπιστώθηκαν ανακολουθίες μεταξύ του myschool και των πινάκων κενών και πλεονασμάτων που αποστείλατε στο ΠΥΣΔΕ Πειραιά.

Μετά από αυτό παρακαλούμε να γίνει ορθή αποτύπωση στο myschool και να καταχωρίσετε εκ νέου τα λειτουργικά κενά και πλεονάσματα Γενικής και Ειδικής Αγωγής. Η καταχώριση θα γίνει στο σχετικό σύνδεσμο στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης ο οποίος θα είναι ενεργός από Τετάρτη 15/11/2023 μέχρι και Πέμπτη 16/11/2023 και ώρα 10.00 το πρωί και απαιτεί τη χρήση του προσωπικού Αριθμού Μητρώου και ΑΜΚΑ του Διευθυντή (ή του υπευθύνου καταχώρισης).