ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Ο Διευθυντής Δ.Ε. Πειραιά, κ. Διονύσιος Αναστασόπουλος, σε συνεργασία με τους Συμβούλους Εκπαίδευσης του 6ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ Αττικής, σας προσκαλούν στην Επιστημονική Ημερίδα με τίτλο: «Παιδαγωγικές Προσεγγίσεις στο Σύγχρονο Σχολείο», στις 8 Νοεμβρίου 2023 (ώρες: 09:00 – 15:00), στο Αμφιθέατρο της Ελληνογαλλικής Σχολής Jeanne d’Arc (Eλευθερίου Βενιζέλου 12, Τ.Κ.: 18531, Πειραιάς).

hmerida paidagwgikes proseggiseis afisa

Την Επιμορφωτική Ημερίδα δύνανται να παρακολουθήσουν, εκτός από τα μέλη της Διεύθυνσης των σχολείων, και οι εκπαιδευτικοί, χωρίς όμως να παρακωλύεται η εύρυθμη λειτουργία της σχολικής μονάδας στην οποία υπηρετούν. Παρακαλείσθε να δηλώσετε τη συμμετοχή σας στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://forms.gle/7M4ns7TLKzPijS6N6, προκειμένου να σας χορηγηθεί και Βεβαίωση Παρακολούθησης.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ • ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ • ΑΦΙΣΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ