Αναβολή της Επιμορφωτικής-Ενημερωτικής Διημερίδας με τίτλο «Ενίσχυση σχολικών μονάδων
αρμοδιότητας Διεύθυνσης Δ.Ε. στα Νησιά»

Εξαιτίας των δυσμενών καιρικών συνθηκών, που επικρατούν στα νησιά της Διεύθυνσης Δ.Ε.Πειραιά με απαγορευτικό απόπλου, είμαστε στη δυσάρεστη θέση να αναβάλουμε την προγραμματισμένη, για 31 Ιανουαρίου και 1 Φεβρουαρίου 2024, Ενημερωτική-Επιμορφωτική Διημερίδα με τίτλο «Ενίσχυση σχολικών μονάδων αρμοδιότητας Διεύθυνσης Δ.Ε. στα Νησιά», στο Γυμνάσιο Γαλατά.

Θα ενημερωθείτε σε επόμενο έγγραφό μας/ανάρτησή μας για τον καθορισμό της καινούργιας ημερομηνίας διεξαγωγής της Διημερίδας.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ