Επιμορφωτική-Ενημερωτική Διημερίδα «Ενίσχυση σχολικών μονάδων
αρμοδιότητας Διεύθυνσης Δ.Ε. στα Νησιά»

για γονείς, κηδεμόνες και εκπαιδευτικούς

21, 22 και 23 Φεβρουαρίου 2024

(ώρες: 12:00-14:00 και 18:00-22:00)

Αμφιθέατρο του Γυμνασίου Γαλατά (Αγίας Άννας, Γαλατάς Τροιζηνίας)

dihmerida galatas 022024

Σε συνέχεια του σχετικού εγγράφου με Αριθ. Πρωτ.: 2485/30-1-2024 της Διεύθυνσης Δ.Ε. Πειραιά, με θέμα «Αναβολή της Επιμορφωτικής-Ενημερωτικής Διημερίδας με τίτλο: “Ενίσχυση σχολικών μονάδων αρμοδιότητας Διεύθυνσης Δ.Ε. στα Νησιά”, ο Διευθυντής Δ.Ε. Πειραιά, κος Διονύσιος Αναστασόπουλος, σε συνεργασία με τον Δήμο Πόρου και τον Δήμο Τροιζηνίας - Μεθάνων, επανακαθορίζει τη διοργάνωση της Επιμορφωτικής-Ενημερωτικής Διημερίδας με τίτλο «Ενίσχυση σχολικών μονάδων αρμοδιότητας Διεύθυνσης Δ.Ε. στα Νησιά» για γονείς, κηδεμόνες και εκπαιδευτικούς, στις 21, 22, 23 Φεβρουαρίου 2024 (ώρες: 12:00-14:00 και 18:00-22:00), στο αμφιθέατρο του Γυμνασίου Γαλατά (Αγίας Άννας, Γαλατάς Τροιζηνίας).

Όσοι και όσες (Εκπαιδευτικοί και Γονείς/κηδεμόνες) επιθυμούν να παρακολουθήσουν την Επιμορφωτική-Ενημερωτική Διημερίδα, παρακαλούνται είτε να επικαιροποιήσουν ή να δηλώσουν τη συμμετοχή τους στον ακόλουθο σύνδεσμο: http://tinyurl.com/5dw6rx9r , προκειμένου να οργανωθεί η Ημερίδα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Στους/στις συμμετέχοντες/ουσες θα δοθεί Βεβαίωση Παρακολούθησης.