mia xehoristh synergasia th

Την Τρίτη 04/10/2022, στο γραφείο του Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Πειραιά, κ. Αναστασόπουλου Διονύσιου, πραγματοποιήθηκε συνάντηση με την κ. Ζέρβα Αθηνά και τον κ. Γαζή Διονύσιο προπονητές της Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης Κωφών, εκπροσωπώντας την Ελληνική Ομοσπονδία Αθλητισμού Κωφών - Ε.Ο.Α.Κ.

Στο πλαίσιο της συγκεκριμένης συνάντησης, οι εκπρόσωποι της ΕΟΑΚ ενημέρωσαν τον Δ/ντή Δ.Ε. για το έργο της Ομοσπονδίας, τις αθλητικές δυνατότητες και επιτυχίες των κωφών αθλητών και αθλητριών, καθώς και για τη δράση της προς τις σχολικές μονάδες Δ.Ε.

Ο Δ/ντής Δ.Ε. συνεχάρη την Ελληνική Ομοσπονδία Αθλητισμού Κωφών μέσω των εκπροσώπων της για την επιτυχημένη δράση της και δήλωσε υποστηρικτής της συνεργασίας με τα σχολεία αρμοδιότητάς του.

Ο Διευθυντής Δ.Ε. Πειραιά
Διονύσιος Αναστασόπουλος Δρ.