08-02-2023: ΝΕΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ - ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-23

football girl boy

ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 3 - ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 9 - ΕΝΤΥΠΟ ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΟΝΕΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΘΗΤΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΘΗΤΩΝ (ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΑΤΑ) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΘΗΤΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΑΣ) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Λόγω προβλήματος στο Δημοτικό Γήπεδο Ποδοσφαίρου Νίκαιας (Προοδευτική) οι αγώνες ποδοσφαίρου (μαθητών – μαθητριών) της Α’ Φάσης της ΔΔΕ Πειραιά σχ. έτους 2022-2023 μεταφέρονται από αύριο Πέμπτη 26/01/2023 στο Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη «Σταύρος Μελισσουργός» (Δ/νση: Αθηνάς 9, Αγ. Ιωάννης Ρέντης).

Το πρόγραμμα των αγώνων παραμένει ως έχει (ημερομηνίες και ωράρια).