ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΗΝ Α' ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΡΑΛΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΘΗΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Την Τρίτη 16/05/2023 πραγματοποιήθηκε κλήρωση στο Ράλλειο Γυμνάσιο θηλέων Πειραιά για την εισαγωγή των μαθητριών που θα φοιτήσουν στην Α' τάξη κατά το σχολικό έτος 2023-2024, παρουσία του Δ/ντή της Δ.Ε. Πειραιά κ. Αναστασόπουλου Διονύσιου, της Εντεταλμένης Δημοτικής Συμβούλου Παιδείας & διά βίου Μάθησης κ. Αλιγιζάκη Ασπασίας, των Συμβούλων Εκπαίδευσης ΠΕ02 κ. Κουμπάρου Χρ. & Δημητρόπουλου Δημ., τέως Δ/ντή του σχολείου, του αναπληρωτή Δ/ντή κ. Αρφανάκου Νικ., των υποδιευθυντών, εκπαιδευτικών και εκπροσώπων του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων.

Ο Δ/ντής της Δ.Ε. εύχεται καλή τύχη, πρόοδο και δημιουργικότητα στις νέες μαθήτριες!

Ο Διευθυντής Δ.Ε. Πειραιά
Διονύσιος Αναστασόπουλος Δρ.