ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΟΡΘΟ ΤΩΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2014-15

ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΕΟ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΝΕΑ ΦΘΙΝΟΥΣΑ ΣΕΙΡΑ ΜΟΡΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΕΙΡΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ

ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΕ ΤΑ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ŒΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΤΟΥΣ ΚΛΑΔΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ, ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΘΙΝΟΥΣΑ ΣΕΙΡΑ ΜΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ, ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΟΥΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ.

ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ:

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΙ ΕΚΠ/ΚΟΙ ΤΩΝ ΚΛΑΔΩΝ: ΠΕ02, ΠΕ04, ΠΕ07, ΠΕ09, ΠΕ13 & ΠΕ19-20.

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΙ ΕΚΠ/ΚΟΙ ΤΩΝ ΚΛΑΔΩΝ: ΠΕ04 & ΠΕ19-20.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ:

Από ΤΕΤΑΡΤΗ 27/8/2014 ΕΩΣ & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/8/2014 έως τις 12.00 μ.μ. χωρίς καμία χρονική παράταση.

1. Στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.pysdepeiraia.gr.

2. Στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά – Ελ.Βενιζέλου 35 - 7ος όροφος (μόνο σε περίπτωση αδυναμίας ηλεκτρονικής καταχώρησης).

Διευκρινίζεται ότι στα εναπομείναντα κενά του κλάδου ΠΕ04, μπορούν να υποβάλουν αίτηση ΟΛΕΣ οι ειδικότητες του κλάδου.

Ανακοινοποιούνται οι τοποθετήσεις των εκπαιδευτικών στα οργανικά κενά (Πρ. 20/20-8-2014), ως προς την τοποθέτηση του κ. Ίτσκου κλ. ΠΕ11- Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ, στο ΓΕΛ Σπετσών, καθώς το ορθό είναι στο ΓΣ Σπετσών.

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΗ ΦΘΙΝΟΥΣΑ ΣΕΙΡΑ ΜΟΡΙΩΝ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ.

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΤΑΙ (28-08-2014) ότι, στη δήλωση προτιμήσεων μπορείτε να δηλώνετε και σχολεία στα οποία έχουν οργανική θέση εκπαιδευτικοί που αιτούνται βελτίωση (όπως αναγράφεται στη ΝΕΑ ΦΘΙΝΟΥΣΑ ΣΕΙΡΑ ΜΟΡΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ), διότι σε περίπτωση που αυτή ικανοποιηθεί ενδέχεται να προκύψει κενό.