Πρόσκληση σε επιμορφωτική συνάντηση για εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά

sports-kidsΚαλούνται οι εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά στην επιμορφωτική ημερίδα με θέμα: «Kids' Athletics» στο πλαίσιο των θεματικών Αξόνων του Κοινωνικού Σχολείου, (αρ. πρωτ/λου έγκρισης 15158/23-10 -2014), στις 06/11/2014 ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:00 πμ – 14:00 μμ, στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού (Σολωμού 2-4, Κορυδαλλός, τηλ: 210 4972032).

Λόγω του βιωματικού χαρακτήρα της επιμόρφωσης, παρακαλούνται οι συνάδελφοι να προσέλθουν με αθλητική περιβολή.

ΟΙ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΛΛΗΣ