Πρόσκληση σε επιμορφωτική συνάντηση για εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής
Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά

school-kids-schoolhouse

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά στην επιμορφωτική ημερίδα με θέμα: «Διαχείριση Προβλημάτων στη σχολική κοινότητα» από τον σχολικό σύμβουλο Φυσικής Αγωγής Β' Αθήνας κ. Τριπόδη Νικόλαο, Phd και «Ο ρόλος των κινήτρων στην εκπαιδευτική διαδικασία» από την κ. Παρασκευή Λιούμπη, PhD, Δ/ντρια του 5ου Δημοτικού Σχολείου Παλλήνης (αρ. πρωτ/λου έγκρισης 308/14-1-2015), στις 22/01/2015, (12.00μ-14.00μμ), στο αμφιθέατρο του σχολείου ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ, «SAINT-PAUL», Χαρ. Τρικούπη 36, 185 36 Πειραιάς, τηλ.: 2104511954.

ΟΙ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΛΛΗΣ