Το ΚΠΕ Παρανεστίου διοργανώνει σεμινάριο στα πλαίσια του Εθνικού Θεματικού δικτύου που συντονίζει με θέμα:

kpe-paranestio

«Υπαίθρια Ζωή και Π.Ε.»

Το σεμινάριο θα υλοποιηθεί από την Παρασκευή 15 Μαΐου 2015 και ώρα 17:00 μέχρι την Κυριακή 17 Μαΐου 2015 και ώρα 14:30.

Το σεμινάριο απευθύνεται κατά προτεραιότητα σε 40 εκπαιδευτικούς των οποίων τα σχολεία είναι ενταγμένα στο Δίκτυο και έχουν εγκριθεί να παρακολουθήσουν πρόγραμμα Υπαίθριας Διαβίωσης στο ΚΠΕ Παρανεστίου το σχολικό έτος 2014-15, και δευτερευόντως σε εκπαιδευτικούς που ανήκουν σε Πρωτοβάθμιες και Δευτεροβάθμιες Διευθύνσεις όλης της χώρας.

Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί θα πρέπει να στείλουν συμπληρωμένη την αίτηση συμμετοχής το αργότερο μέχρι τις 30 Μαρτίου 2015 στις 12 μ.μ. στην Υπευθύνη ΠΕ της ΔΔΕ Πειραιά είτε ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., είτε με φαξ στο 2104179780 (υπόψη κ. Κιούπη)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ