Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Παρακαλούνται τα σχολεία που επιθυμούν να υποβάλλουν Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης να συμπληρώσουν και να αποστείλουν τόσο ηλεκτρονικά στο email Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (υπόψη κ. Κιούπη), όσο και έντυπα στη ΔΔΕ Πειραιά μαζί με τη συνοδευτική κατάσταση των μαθητών και την Πράξη ανάθεσης του συλλόγου διδασκόντων το ΕΝΤΥΠΟ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, το αργότερο μέχρι τις 20 Νοεμβρίου 2015.