Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, συντονιστικός φορέας της Διευρυμένης Στρατηγικής Σύμπραξης DEMOKLEOS, Erasmus+ / Βασική Δράση 2, Συνεργασία για Καινοτομία και Ανταλλαγή Καλών Πρακτικών στη Σχολική Εκπαίδευση, διοργανώνει Ημερίδα με τη συνεργασία του εταίρου της, του Κέντρου Ερευνών του Πανεπιστημίου Πειραιά, στο πλαίσιο της διάχυσης του σχεδίου, με θέμα:

«ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΛΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ»

Η Ημερίδα θα λάβει μέρος την Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου 2016 από τις 13:30 έως τις 20:30 στο Αμφιθέατρο (Πορτοκαλί) του Πανεπιστημίου Πειραιά.

Η παρουσία σας θα είναι τιμή και χαρά για μας

Θα δοθούν βεβαιώσεις συμμετοχής

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ