full-array-of-logos

DEMOKLEOS
Αναθεωρούμε τη Δημοκρατική Αφύπνιση και τη Συλλογική Ευθύνη
για μια ολική προσέγγιση του σχολείου

Διεθνικές Δραστηριότητες Μάθησης/Διδασκαλίας/Κατάρτισης Εκπαιδευτικών & μαθητών και Πολλαπλασιαστική Εκδήλωση (Πνευματικά Προϊόντα 04,05,06,07,16,19,20)
Συμμετέχουν Ελλάδα, Κύπρος, Πορτογαλία, Τουρκία

LTT-LAB1

ΟΤΑΝ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΡΑΓΙΖΕΙ, ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΜΕ!
Πειραιάς, 21-25 Aπριλίου 2017

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Στα πλαίσια των Διεθνικών Δραστηριοτήτων Μάθησης/Διδασκαλίας/Κατάρτισης Εκπαιδευτικών και μαθητών και της πολλαπλασιαστικής εκδήλωσης του DEMOKLEOS που στοχεύουν στη γνωριμία του ευρύτερου κοινού με τις δράσεις του σχεδίου όπως και με τα παιδαγωγικά εργαλεία και τις καινοτομικές μεθόδους του παραγόμενου μαθησιακού υλικού, σας προσκαλούμε στην Έναρξη του προγράμματος εργασιών, την Παρασκευή 21 Απριλίου 2017, στην αίθουσα εκδηλώσεων της Ιωνιδείου Σχολής Πειραιά (Σωτήρος Διός 17), ώρα 15:00.
Η παρουσία σας θα είναι τιμή και χαρά για μας.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ

ΑΦΙΣΑ