Δήλωση σχολικών μονάδων και Ε.Κ. από τους υποψήφιους Διευθυντές

Καλούνται οι υποψήφιοι Διευθυντές σχολικών μονάδων και Ε.Κ. της Διεύθυνσης Δ.Ε. Πειραιά να δηλώσουν τις σχολικές μονάδες και τα εργαστηριακά κέντρα, όπου επιθυμούν να τοποθετηθούν. Οι υποψήφιοι συμπληρώνουν το επισυναπτόμενο έντυπο αίτησης-δήλωσης και το αποστέλλουν αποκλειστικά με e-mail στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. την Τρίτη 25-7-2017. Η αίτηση μέσω e-mail θεωρείται ότι έχει υπογραφεί από τον αιτούντα. Αιτήσεις που θα κατατεθούν με οποιονδήποτε άλλο τρόπο, δε θα γίνονται δεκτές.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ Ε.Κ. ΤΗΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΔΗΛΩΣΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ