Προγραμματισμός Δράσεων Τομέα Πολιτιστικών ΔΔΕ Πειραιά

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά-Τομέας Πολιτιστικών προγραμματίζει για την τρέχουσα σχολική χρονιά τις παρακάτω δράσεις:

1. «12ο Φεστιβάλ Μαθητικού Θεάτρου», το οποίο θα πραγματοποιηθεί στο Θέατρο Κωσταράκος από 18/4 έως 11/5/2018, και σε άλλους χώρους που θα προταθούν από τα σχολεία. Επισυνάπτεται φόρμα συμμετοχής.
2. «5ο Φεστιβάλ Χορού», 11/5/2018 στο ΓΕΛ Ρέντη. Επισυνάπτεται φόρμα συμμετοχής.
3. «Φεστιβάλ Χορωδιών/Μουσικών Μαθητικών Σχημάτων», 4-5/5/2018 σε χώρο που θα ανακοινωθεί αργότερα. Επισυνάπτεται φόρμα συμμετοχής.
4. «2ο Διασχολικό ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ», το οποίο απευθύνεται σε σχολικές ομάδες που εκπονούν πολιτιστικά προγράμματα σκακιού. Οδηγίες και φόρμες συμμετοχής θα σας αποσταλούν με νεώτερο έγγραφο. Χώρος διεξαγωγής Ζάννειο Πειραματικό Γυμνάσιο Λύκειο.
5. «Φεστιβάλ Μαθητικών κινηματογραφικών Ταινιών», 30/4/2018 στο Θέατρο Κωσταράκος. Επισυνάπτεται φόρμα συμμετοχής.

ΩΣ ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΟΡΙΖΕΤΑΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΣΤΗΝ ΗΛ.ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΤΥΠΑ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ