Προκήρυξη αγώνων ΠοδοσφαίρουΚαλαθοσφαίρισης  Πετοσφαίρισης
Α’ Φάσης μαθητών-τριών ΓΕ.Λ. & ΕΠΑ.Λ.
σχολικού Έτους 2017 – 2018

agwnes2017-18

Η Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων (Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) Δ/νσης Δ.Ε. Πειραιά,

Π ρ ο κ η ρ ύ σ σ ε ι

τους αγώνες, Ποδοσφαίρου, Καλαθοσφαίρισης και Πετοσφαίρισης μαθητών-τριών Γενικών Λυκείων & ΕΠΑ.Λ. της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά για το Σχολικό Έτος 2017–2018, σύμφωνα με το πρόγραμμα.

Τα γήπεδα, στα οποία θα διεξαχθούν οι αγώνες είναι:

Α) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: το Δημοτικό γήπεδο ποδοσφαίρου Σιταποθηκών Κερατσινίου (Γαληνού 4 – Αμφιάλη, Κερατσίνι)

Β) ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ: το Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Σιταποθηκών Κερατσινίου «Π. Μπακογιάννης», (Γαληνού 4 – Αμφιάλη, Κερατσίνι)

Γ) ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ: το Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Ρέντη (Νέο), (Νάξου 41 και Μανδηλαρά, Αγ. Ι. Ρέντης)

Δ) ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΡΟΣ - ΓΑΛΑΤΑΣ – ΜΕΘΑΝΑ (ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κέντρο Εκπαίδευσης Πόρου, ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ: Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Μεθάνων)

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΟΡΟΥ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΟΡΟΥ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΠΟΡΟΥ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΟΝΕΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 3 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στους Δήμους Κερατσινίου-Δραπετσώνας, Νίκαιας-Αγ.Ι.Ρέντη και Τροιζηνίας-Μεθάνων, και του Κέντρου Εκπαίδευσης Πόρου για την παραχώρηση των γηπέδων.