ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
ΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
2017 - 2018

Η Δ/νση Β/θμιας Εκ/σης Πειραιά, δια των υπευθύνων Αγωγής Υγείας και Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, προγραμματίζει εκδήλωση παρουσίασης των προγραμμάτων ΑΥ και ΠΕ που υλοποιούνται στα σχολεία της Δ/νσης μας τη σχολική χρονιά 2017-2018. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 17 Μαΐου 2018από 9.00 έως 14.30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ραλλείου Γυμνασίου Πειραιά (Επονιτών 21 - 18547).

ekdhlwsh-programmatwn-AY-PE-2018-img

Το κάθε σχολείο έχει τη δυνατότητα να κάνει ανάρτηση αφίσας ή 5λεπτη παρουσίαση της εργασίας του με τη μορφή ηλεκτρονικής παρουσίασης ή video. Επίσης το σχολείο μπορεί να αξιοποιήσει αυτό το χρονικό διάστημα για χορό, τραγούδι, θεατρικό δρώμενο, έκθεση κατασκευών/προϊόντων που έχει δημιουργήσει ή ό,τι άλλο έχει την πρόθεση να υλοποιήσει.
Οι ενδιαφερόμενες ομάδες ΑΥ και ΠΕ καλούνται να υποβάλουν συμμετοχή ηλεκτρονικά συμπληρώνοντας τη φόρμα συμμετοχής που βρίσκεται στην ηλεκτρονική διεύθυνση: https://goo.gl/forms/ZkOivJ3GIGRP7uP02 μέχρι την Παρασκευή 11 Μαΐου 2018. Μετά την ολοκλήρωση των δηλώσεων συμμετοχής θα διαμορφωθεί το τελικό πρόγραμμα που θα σας αποσταλεί στο email που θα δηλώσετε στην ηλεκτρονική φόρμα.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε ΕΔΩ