ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

1. Όσοι εκπαιδευτικοί ΔΕΝ ανήκουν οργανικά στο ΠΥΣΔΕ Πειραιά οφείλουν την Δευτέρα 03/09/2018 να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία σύμφωνα με τα εξής:

α. Αν έχουν αποσπαστεί με βαθμίδα τοποθέτησης «Α/θμια», παρουσιάζονται στη ΔΔΕ Πειραιά στις 08.00π.μ. (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος) και κατόπιν στη ΔΠΕ Πειραιά.
β. Αν έχουν αποσπαστεί στο ΠΥΣΔΕ Πειραιά, παρουσιάζονται στη ΔΔΕ Πειραιά κατά τις ώρες 11:00-13:00 (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος)

2. Όσοι εκπαιδευτικοί ανήκουν οργανικά στο ΠΥΣΔΕ Πειραιά, και ΔΕΝ υπηρετούν με θητεία/απόσπαση σε άλλο φορέα, οφείλουν την Δευτέρα 03/09/2018 να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία σύμφωνα με τα εξής:

α. Αν έχουν οργανική θέση, παρουσιάζονται στο σχολείο της οργανικής τους θέσης.
β. Αν βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Α Πειραιά, παρουσιάζονται στο σχολείο της προσωρινής τους τοποθέτησης.
γ. Αν βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Β Πειραιά, παρουσιάζονται στο σχολείο της προσωρινής τους τοποθέτησης. Εναλλακτικά και προς διευκόλυνση των εκπαιδευτικών παρουσιάζονται στη ΔΔΕ Πειραιά στις 10.00π.μ. (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος).
δ. Αν έχουν αποσπαστεί εντός ΠΥΣΔΕ στη Β Πειραιά, παρουσιάζονται στο πλησιέστερο σχολείο της Β Πειραιά στη κατοικία τους, με την υποχρέωση να αποστείλουν την πράξη ανάληψης στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ε. Αν έχουν αποσπαστεί εντός ΠΥΣΔΕ στην Α Πειραιά, παρουσιάζονται στη ΔΔΕ Πειραιά στις 09.00π.μ. (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος).