ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
ΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
2018 – 2019

Η Δ/νση Β/θμιας Εκ/σης Πειραιά, δια των υπευθύνων Αγωγής Υγείας και Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, προγραμματίζει εκδήλωση παρουσίασης των προγραμμάτων ΑΥ και ΠΕ που υλοποιούνται στα σχολεία της Δ/νσης μας τη σχολική χρονιά 2018 - 2019. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 15 Μαΐου 2019, από 9.00 έως 14.30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ραλλείου Γυμνασίου Πειραιά (ΕΠΟΝΙΤΩΝ 21 - 18547).

Το κάθε σχολείο έχει τη δυνατότητα να κάνει ανάρτηση αφίσας ή 5λεπτη παρουσίαση της εργασίας του με τη μορφή ηλεκτρονικής παρουσίασης ή video. Επίσης το σχολείο μπορεί να αξιοποιήσει αυτό το χρονικό διάστημα για χορό, τραγούδι, θεατρικό δρώμενο, έκθεση κατασκευών/προϊόντων που έχει δημιουργήσει ή ό,τι άλλο έχει την πρόθεση να υλοποιήσει.

Οι ενδιαφερόμενες ομάδες ΑΥ και ΠΕ καλούνται να υποβάλουν συμμετοχή ηλεκτρονικά συμπληρώνοντας τη φόρμα συμμετοχής που βρίσκεται στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://forms.gle/tqEFoDPmfvsz9is76

μέχρι την Παρασκευή 10 Μαΐου και ώρα 22:00

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε ΕΔΩ