4ο ΓΕΝΙΚΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

school-dist-4lyk-kory-05-2019

Συγχαίρουμε τους μαθητές και μαθήτριες του 4ου ΓΕΛ Κορυδαλλού για τις σημαντικές διακρίσεις και εύφημες μνείες που έλαβαν στον 8ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φιλοσοφικού Δοκιμίου, αφού προετοιμάστηκαν στο πλαίσιο του πολιτιστικού προγράμματος «Εργαστήριο Φιλοσοφίας», με υπεύθυνο καθηγητή τον φιλόλογο Παναγιώτη Τσιριγώτη. Συγκεκριμένα, διακρίθηκαν οι:

Σαρρή Μαρία (Β’ Λυκείου): Έπαινος διακεκριμένης θέσης στον 8ο Πανελλαδικό τελικό του Διαγωνισμού Φιλοσοφικού Δοκιμίου.

Καλαβρός Κώστας (Γ’ Λυκείου): Διάκριση για την κατάταξή του στους 15 πρωτεύσαντες.

Απονεμήθηκε εύφημη μνεία για την κατάταξή τους στους διακριθέντες και στις διακριθείσες του διαγωνισμού στους:
Αναργύρου Ανδριάνα (Β’ Λυκείου)
Κούτρη Μαρία (Β’ Λυκείου)
Μπέση Μαριαλένα (Β’ Λυκείου)
Παπαδόπουλο Νικόλαο (Β’ Λυκείου)