Καλούνται
έως και την Παρασκευή 21-08-2020
να αποστείλουν αίτηση ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ στο mail της Δ.Δ.Ε. Πειραιά
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν απόσπαση εντός Π.Υ.Σ.Δ.Ε.
είτε σε σχολικές μονάδες της Α' ή Β' ή Γ' Πειραιά
είτε σε διοικητική υπηρεσία της Δ.Δ.Ε. Πειραιά.

Οι εκπαιδευτικοί υποχρεωτικά επισυνάπτουν στο mail μαζί με την αίτησή τους και τα δικαιολογητικά εκείνα που επιβεβαιώνουν τους λόγους που επικαλούνται.

Επισημαίνεται ότι η διαδικασία αυτή πραγματοποιείται προκειμένου να ολοκληρωθεί εγκαίρως ο έλεγχος των ανωτέρω δικαιολογητικών από την υπηρεσία μας. Η δήλωση σχολικών μονάδων θα πραγματοποιηθεί σε επόμενη χρονική στιγμή, και αφού θα αναρτηθούν τα λειτουργικά κενά των σχολείων.

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Λόγω φόρτου εργασίας παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί να μην τηλεφωνούν για επιβεβαίωση παραλαβής των αιτήσεων, καθώς θα τους αποσταλεί e-mail επιβεβαίωσης.