ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σας ενημερώνουμε ότι έχει αναρτηθεί Συγκεντρωτικός Πίνακας με λειτουργικά κενά και πλεονάσματα,
όπως αυτά αποτυπώθηκαν με ευθύνη των Διευθυντών των σχολικών μονάδων.

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούν το σχολικό έτος 2020-2021 στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά και επιθυμούν:

1. Προσωρινή τοποθέτηση / Συμπλήρωση ωραρίου για εκπαιδευτικούς που ανήκουν οργανικά στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά και έχουν υπόλοιπο ωραρίου.

2. Προσωρινή τοποθέτηση / Συμπλήρωση ωραρίου για αποσπασμένους εκπαιδευτικούς ΕΝΤΟΣ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. ή από ΑΛΛΟ Π.Υ.Σ.Δ.Ε.

3. Απόσπαση ΕΝΤΟΣ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Ο εκπαιδευτικός δηλώνει κενά σχολικών μονάδων και ταυτόχρονα στο πεδίο Παρατηρήσεις σημειώνει ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΔΕ.
Οι εκπαιδευτικοί που αιτούνται απόσπαση και δεν έχουν προσκομίσει ήδη δικαιολογητικά, τα αποστέλλουν στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

να υποβάλλουν δήλωση προτίμησης τοποθέτησης μέσω του σχετικού συνδέσμου,
από Τετάρτη 23/09/2020 έως και Πέμπτη 24/09/2020

Προσοχή: Στο πεδίο Παρατηρήσεις να αναγραφεί αν ο εκπαιδευτικός επιθυμεί τοποθέτηση και σε συνδυασμό σχολείων μέχρι την κάλυψη του ωραρίου του.