ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2020-2021

Ανακοινώνονται τα ονόματα των Επιλεγέντων/εισών και Επιλαχόντων/ουσών Εκπαιδευτικών στην Ενισχυτική Διδασκαλία Ειδικών Μαθημάτων για τα Σχολικά Κέντρα Αντισταθμιστικής Εκπαίδευσης αρμοδιότητας Δ.Δ.Ε. Πειραιά.

ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΛΕΓΕΝΤΩΝ/ΕΙΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ/ΟΥΣΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2020-2021 ΑΝΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ34: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ40: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Οι Επιλεγέντες/είσες, αφού ενημερωθούν για την σειρά κατάταξής τους από τους παραπάνω πίνακες ΟΦΕΙΛΟΥΝ να παρουσιαστούν στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά (Ελευθερίου Βενιζέλου 35, 3ος όροφος, γραφείο 5) ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 05 ΜΑΡΤΙΟΥ 2021, έως ώρα 11:30, με σκοπό να υποβάλουν υπεύθυνη δήλωση τοποθέτησης σε τμήμα, έχοντας μαζί τους όλα τα προβλεπόμενα έντυπα.

ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ:
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΑΙΤΗΣΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ/ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΥ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΑΙΤΗΣΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΑΙΤΗΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΥ ΕΠΙΔΟΜΑΤΟΣ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΑΙΤΗΣΗ ΕΚΔΟΣΗΣ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΜΗΤΡΩΟΥ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΔΕΛΤΙΟ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ (ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 3.1): ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ (ΟΛΟΙ): ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ (ΜΟΝΟ ΑΝΤΡΕΣ): ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ (ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ): ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ/ΩΡΩΝ ΑΝΑ Σ.Κ.Α.Ε. ΤΗΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ:

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Η σειρά πρόσληψης των υποψηφίων διδασκόντων για την Ενισχυτική Διδασκαλία Ειδικών Μαθημάτων, ανά ειδικότητα και η τοποθέτηση τους καθορίζεται βάσει της σειράς κατάταξής τους στους προσωρινούς αξιολογικούς πίνακες κατάταξης Α’ υποψηφίων εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας Γενικής Εκπαίδευσης[παρ. 6 του άρθρου 63 του ν. 4589/2019(Α’ 13)] των αριθμ. 1ΓΕ/2019 (45/2019 τ. προκ. ΑΣΕΠ) και 2ΓΕ/2019(46 τ. ΑΣΕΠ/2019) προκηρύξεων του ΑΣΕΠ και σύμφωνα με την παράγραφο 17 της με αρ. πρωτ. 3752/ΓΔ4/13-01-2021 Υ.Α. (Β΄ 68) όπως τροποποιήθηκε και ισχύει.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Επισήμανση: για το σχολικό έτος 2020-21 η Ενισχυτική Διδασκαλία Ειδικών Μαθημάτων διενεργείται μέσω τηλεκπαίδευσης, προς αποφυγή διάδοσης του κορωνοϊού COVID-19, όπως τούτο προβλέπεται στο αρ. 1 παρ. 3 της υπ’ αρ. Δ1α/Γ.Ποικ 69543/31.10.2020 ΚΥΑ (Β’ 4810), όπως εκείνη τροποποιήθηκε και ισχύει.

Παρακαλούνται οι επιλεγέντες/είσες εκπαιδευτικοί να ελέγχουν τα εισερχόμενα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου καθώς και τον φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας (spam και junk)στο προσωπικό τους email, όπως αυτό είχε δηλωθεί στον ΟΠΣΥΔ.