kpg

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ Α' ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2021 (ΙΟΥΝΙΟΥ)

Για τους/τις υποψήφιους/ες οι οποίοι/ες έχουν δηλώσει ότι επιθυμούν να εξεταστούν σε Εξεταστικό Κέντρο της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, τα Εξεταστικά Κέντρα είναι:

ΓΛΩΣΣΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΟΝΟΜΑΣΙΑ
ΕΞ. ΚΕΝΤΡΟΥ
ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
ΣΧΟΛΕΙΟΥ
ΕΞ. ΚΕΝΤΡΟΥ
ΑΓΓΛΙΚΑ  Α, Β, Γ

ΖΑΝΝΕΙΟ
ΠΡΟΤΥΠΟ
ΓΕΛ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 6,
185 31, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

210 4111992

Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΙΣΠΑΝΙΚΑ  Α, Β, Γ
ΙΤΑΛΙΚΑ Α, Β, Γ