ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-2022

ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ 2021-2022

Ανακοινώνονται τα ονόματα των Επιλεγέντων/εισών και Επιλαχόντων/ουσών Εκπαιδευτικών στην Ενισχυτική Διδασκαλία για τα Σχολικά Κέντρα Αντισταθμιστικής Εκπαίδευσης αρμοδιότητας Δ.Δ.Ε. Πειραιά.

ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΛΕΓΕΝΤΩΝ/ΕΙΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ/ΟΥΣΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΑΝΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ03: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04.01: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Οι Επιλεγέντες/είσες, αφού ενημερωθούν για την σειρά κατάταξής τους από τους παραπάνω πίνακες ΟΦΕΙΛΟΥΝ να παρουσιαστούν στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά (Ελευθερίου Βενιζέλου 35) ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ, 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021, με σκοπό να υποβάλουν υπεύθυνη δήλωση τοποθέτησης σε ΣΚΑΕ ή ομάδα ΣΚΑΕ, έχοντας μαζί τους σε χάρτινο φάκελο όλα τα προβλεπόμενα έντυπα (ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ) σύμφωνα με τον ακόλουθο προγραμματισμό:

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02: ώρα 9:00 πμ (4ος όροφος),
ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ03 και ΠΕ04.01: ώρα 11:30 πμ (4ος όροφος)

ΕΝΤΥΠΑ (ΠΡΟΣΚΟΜΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ):
ΑΙΤΗΣΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ/ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΥ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΑΙΤΗΣΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΑΙΤΗΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΥ ΕΠΙΔΟΜΑΤΟΣ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΑΙΤΗΣΗ ΕΚΔΟΣΗΣ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΜΗΤΡΩΟΥ / ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΑ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΔΕΛΤΙΟ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ (ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 3.1): ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ 1 (ΓΕΝΙΚΗ): ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ 2 (ΠΕΡΙ ΑΛΗΘΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ): ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΔΗΛΩΣΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: στη δήλωση τοποθέτησης δηλώνονται «πακέτα» σύμφωνα με την κατανομή ειδικοτήτων/ωρών που ακολουθεί:

ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ/ΩΡΩΝ ΑΝΑ Σ.Κ.Α.Ε. ΤΗΣ Δ.Δ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ:

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΛΑΔΟΙ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ02: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ03: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ04.01: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Οι συμβάσεις υπογράφονται από τους εκπαιδευτικούς αυτοπροσώπως.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Σύμφωνα με τη με αρ. πρωτ. Δ1α/ΓΠ.οικ. 69136/4-11-2021 (ΦΕΚ Β΄ 5138) ΚΥΑ, το κοινό εισέρχεται κατόπιν υποχρεωτικής επίδειξης κατά την είσοδο:
    [α] πιστοποιητικού εμβολιασμού, σύμφωνα με την παρ.2 του άρθρου 9 ή
    [β] πιστοποιητικού νόσησης, σύμφωνα με την παρ.3 του άρθρου 9 ή
    [γ] βεβαίωσης αρνητικού διαγνωστικού ελέγχου για κορωνοϊό COVID-19 (PCR ή rapid test), σύμφωνα με την παρ. 3 του άρθρου 9.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΗΣ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ 2021-2022 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ: ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Παρακαλούνται οι επιλεγέντες/είσες εκπαιδευτικοί να ελέγχουν τα εισερχόμενα, spam και junk μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο προσωπικό τους email (όπως αυτό είχε δηλωθεί στον ΟΠΣΥΔ).