ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί Φυσικής Αγωγής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, στις επιμορφωτικές ημερίδες με θέμα «Διδακτική μεθοδολογία του Ποδοσφαίρου στο σχολείο» που διοργανώνουν οι Σχολικοί Σύμβουλοι Φυσικής Αγωγής Πειραιά, κ. Μαρία Παπαδοπούλου και κ. Ηρακλής Κέλλης για τους εκπαιδευτικούς Β΄ /θμιας & Α/θμιας Εκπ/σης, ΠΕ11, (αρ. πρωτ/λου έγκρισης 18286/29-11-2012). Θα διδάξει ο κ. Γεώργιος Χριστόπουλος.

Λόγω του βιωματικού χαρακτήρα της επιμόρφωσης παρακαλούνται οι συνάδελφοι όπως προσέλθουν με αθλητική περιβολή.

Οι ημερίδες θα πραγματοποιηθούν όπως αναφέρονται παρακάτω, στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού, Σολωμού 2-4, Κορυδαλλός, Τηλ: 210 4972032

1. Τρίτη 18-12-2012, για τους εκπαιδευτικούς Φ.Α. Α/θμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, Κορυδαλλού, Νίκαιας – Ρέντη, Κερατσινίου- Δραπετσώνας, Περάματος και Σαλαμίνας, Νήσων, Ε. Ε. και Ιδιωτικών Σχολείων και ώρα 12.00μ. – 14.00 μ.μ.

2. Πέμπτη 20-12-2012, για τους εκπαιδευτικούς Φ.Α. Β/θμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, Κορυδαλλού, Νίκαιας – Ρέντη, Κερατσινίου- Δραπετσώνας, Περάματος και Σαλαμίνας, Νήσων και Ιδιωτικών Σχολείων και ώρα 12.00μ – 14.00 μ.μ.

Για το σχετικό έγγραφο κάντε κλικ ΕΔΩ