Αιτήσεις οριστικής τοποθέτησης - βελτίωσης σε σχολικές μονάδες Ειδικής Αγωγής
(ΣΜΕΑΕ-ΕΕΕΚ/ ΤΜΗΜΑΤΑ ΕΝΤΑΞΗΣ)

Σας ενημερώνουμε ότι έχει αναρτηθεί Συγκεντρωτικός Πίνακας οργανικών κενών-πλεονασμάτων Ειδικής αγωγής. Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που ζητούν οριστική τοποθέτηση ή βελτίωση στις σχολικές μονάδες Ειδικής αγωγής, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης τοποθέτησης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ στο mail του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

από την Παρασκευή 13/05/2022 έως και τη Δευτέρα 16/05/2022

Η κατάθεση αίτησης με οποιονδήποτε άλλο τρόπο δε θα γίνεται δεκτή.

Λόγω φόρτου εργασίας παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί να μην τηλεφωνούν για επιβεβαίωση παραλαβής των αιτήσεων, καθώς θα τους αποσταλεί e-mail επιβεβαίωσης.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΕ ΤΗ ΦΘΙΝΟΥΣΑ ΣΕΙΡΑ ΜΟΡΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ