ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι εκπαιδευτικοί οι οποίοι ανήκουν στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά και επιθυμούν απόσπαση εντός Π.Υ.Σ.Δ.Ε. σε σχολικές μονάδες της Α' ή Β' ή Γ' Πειραιά καλούνται να αποστείλουν ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

από την Τρίτη 23-08-2022 έως και την Τετάρτη 24-08-2022

1. ΑΙΤΗΣΗ / ΔΗΛΩΣΗ απόσπασης εντός Π.Υ.Σ.Δ.Ε.
2. ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ τα οποία ενημερώνουν για τους επικαλούμενους λόγους απόσπασης

Η δήλωση σχολικών μονάδων θα πραγματοποιηθεί σε μεταγενέστερο χρόνο

ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ - ΔΗΛΩΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Λόγω φόρτου εργασίας παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί να μην τηλεφωνούν για επιβεβαίωση παραλαβής των αιτήσεων, καθώς θα τους αποσταλεί e-mail επιβεβαίωσης.