ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ.Δ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ

1. Όσοι εκπαιδευτικοί ΔΕΝ ανήκουν οργανικά στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία την Πέμπτη 01/09/2022, σύμφωνα με τα εξής:

α. Αν έχουν αποσπαστεί στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά (απόσπαση σε φορέα) να παρουσιαστούν στη ΔΔΕ Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος) στις 08:00 π.μ.
β. Αν έχουν αποσπαστεί στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά, να παρουσιαστούν στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος) κατά τις ώρες 10:00-12:00.
γ. Αν έχουν αποσπαστεί με βαθμίδα τοποθέτησης «Α/θμια», να παρουσιαστούν στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφοςκατά τις ώρες 09.00-10:00π.μ. και κατόπιν αυθημερόν στη Δ.Π.Ε. Πειραιά.

2. Όσοι εκπαιδευτικοί ανήκουν οργανικά στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά, και ΔΕΝ υπηρετούν με θητεία/απόσπαση σε άλλο φορέα, οφείλουν την Πέμπτη 01/09/2022 να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία σύμφωνα με τα εξής:

α. Αν έχουν οργανική θέση, στο σχολείο της οργανικής τους θέσης.
β1. Αν βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Α' Πειραιά, στο σχολείο της προσωρινής τους τοποθέτησης.
β2. Αν βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Β' Πειραιά, στο σχολείο της προσωρινής τους τοποθέτησης. Εναλλακτικά και προς διευκόλυνση των εκπαιδευτικών έχουν τη δυνατότητα να παρουσιαστούν στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφοςστις 12:00-13:00.
β3. Οι εκπαιδευτικοί από μετάθεση, από μετάταξη, καθώς και οι νεοδιόριστοι που βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά να παρουσιαστούν στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφοςστις 12.00-13.00.