13-09-2022: ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ (*)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
ΑΙΤΗΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΣΤΟ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ

Σας ενημερώνουμε ότι έχει αναρτηθεί Συγκεντρωτικός Πίνακας με λειτουργικά κενά και πλεονάσματα, με βάση τα στοιχεία που υποβλήθηκαν από τις σχολικές μονάδες την 9η Σεπτεμβρίου 2022

Καλούνται:

1. Οι εκπαιδευτικοί οι οποίοι έχουν υποβάλλει αίτηση για απόσπαση εντός Π.Υ.Σ.Δ.Ε.

σε σχολικές μονάδες της Α' ή Β' ή Γ' Πειραιά, καθώς και
2. οι εκπαιδευτικοί οι οποίοι έχουν αποσπαστεί από άλλα Π.Υ.Σ.Δ.Ε. στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά,

να υποβάλουν αίτηση μέσω της ιστοσελίδας της Δ.Δ.Ε. Πειραιά

από την Τρίτη 13/09/2022 έως και την Τετάρτη 14/09/2022

Η τοποθέτηση των αιτούντων απόσπαση εκπαιδευτικών θα πραγματοποιηθεί μετά την ολοκλήρωση όλων των διαδικασιών τοποθέτησης και εφόσον υπάρχει κενό στη σχολική μονάδα προτίμησης τους.

Λόγω φόρτου εργασίας παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί να μην τηλεφωνούν για επιβεβαίωση παραλαβής των αιτήσεων, καθώς θα τους αποσταλεί e-mail επιβεβαίωσης.

(*) Η ανακοινοποίηση του πίνακα των λειτουργικών κενών γίνεται λόγω μη έγκυρης ενημέρωσης από τους διευθυντές των σχολικών μονάδων