Εκδρομές - εκπαιδευτικές επισκέψεις - μετακινήσεις σχολικών μονάδων

Ηλεκτρονική διεύθυνση αποστολής αρχείων προς δημοσίευση (*) στην ιστοσελίδα της Δ.Δ.Ε. Πειραιά:
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

(*) Παρακαλούνται οι σχολικές μονάδες να προβαίνουν στην αποστολή των σχετικών αρχείων ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ πριν την επιθυμητή ημερομηνία ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ.

School Bus

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ:

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση προσφορών για 5/ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στην Κρήτη.

Προθεσμία υποβολής κλειστών προσφορών: μέχρι Πέμπτη, 06/10/2022

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΘΗΡΩΝ:

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση προσφορών για πολυήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στα Χανιά.

Προθεσμία υποβολής κλειστών προσφορών: μέχρι Τετάρτη, 05/10/2022 Δευτέρα, 03/10/2022

3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ:

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση προσφορών για 4/ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στο Βερολίνο.

Προθεσμία υποβολής κλειστών προσφορών: μέχρι Παρασκευή, 30/09/2022

10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ:

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση προσφορών για 3/ήμερη εκπαιδευτική μετακίνηση στη Σκοτίνα Πιερίας.

Προθεσμία υποβολής κλειστών προσφορών: μέχρι Τετάρτη, 07/09/2022

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ:

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση προσφορών για τετραήμερη εκπαιδευτική μετακίνηση στη Σκοτίνα Πιερίας.

Προθεσμία υποβολής κλειστών προσφορών: μέχρι Τετάρτη, 07/09/2022