Εκδρομές - εκπαιδευτικές επισκέψεις - μετακινήσεις σχολικών μονάδων

ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΚΔΡΟΜΩΝSchool-Bus-small

ΦΟΡΜΑ - ΔΙΑΒΙΒΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ - ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

Ηλεκτρονική διεύθυνση αποστολής αρχείων προς δημοσίευση (*) στην ιστοσελίδα της Δ.Δ.Ε. Πειραιά: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
(*) Παρακαλούνται οι σχολικές μονάδες να προβαίνουν στην αποστολή των σχετικών αρχείων ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ πριν την επιθυμητή ημερομηνία ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ.

20-10-2021: ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ - ΝΕΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ

1ο ΕΠΑ.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ:

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση προσφορών για αεροπορικά εισιτήρια προς - από τη Βαλένθια.

Προθεσμία υποβολής κλειστών προσφορών: μέχρι Πέμπτη, 21/10/2021 Παρασκευή, 22/10/2021

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ:

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση προσφορών για 2/ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στην Καρδίτσα.

Προθεσμία υποβολής κλειστών προσφορών: μέχρι Τετάρτη, 20/10/2021