Ενόψει της διεξαγωγής των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2023, καλούνται όλοι/ες οι εκπαιδευτικοί (μόνιμοι/ες και αναπληρωτές/τριες) των Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Δ/βάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, πλην των Διευθυντών/Διευθυντριών, να δηλώσουν στο μηχανογραφικό σύστημα «ΑΘΗΝΑ» τα Εξεταστικά Κέντρα στα οποία επιθυμούν να ορισθούν ως Επιτηρητές/τριες στις Πανελλαδικές Εξετάσεις.

Με ευθύνη του/της Διευθυντή/ντριας κάθε σχολικής μονάδας οι εκπαιδευτικοί θα πρέπει να δηλώσουν τις προτιμήσεις τους από το σχολείο ή στην προσωπική υπηρεσία ενημέρωσης: https://www.athena.net.gr/athena/personalinfo/

Το μηχανογραφικό σύστημα «ΑΘΗΝΑ» θα είναι ανοιχτό
από την Παρασκευή 28-04-2023 μέχρι και την Παρασκευή 12-05-2023 και ώρα 16:00.

ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΓΕΛ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2023 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ