keplinet-icon zan-icon

Το ΚΕντρο ΠΛΗροφορικής & ΝΕων Τεχνολογιών της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά με την υποστήριξη του Ζαννείου Πειραματικού Γενικού Λυκείου Πειραιά και του Σχολικού Συμβούλου Πληροφορικής κ. A. Λαδιά διοργανώνει Επιμορφωτικό Εργαστηριακό Σεμινάριο με θέμα:

joomla-icon  Σχεδίαση & Δημιουργία Ιστότοπων Σχολικών Μονάδων
με χρήση του CMS Joomla

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 31 Μαρτίου και την Πέμπτη 2 Απριλίου 2015 από 16:30 έως 20:30 (προσέλευση 16:00) στους χώρους του Ζαννείου Πειραματικού Γενικού Λυκείου Πειραιά (Κολοκοτρώνη 6) και αφορά εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας & Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά που ενδιαφέρονται να γνωρίσουν τα βασικά στάδια δημιουργίας ιστότοπων με χρήση του CMS Joomla.

ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ