31-08-2016: ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ (*)

ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Την Πέμπτη 01/09/2016

1. Στη ΔΔΕ Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, Πειραιάς, 3ος όροφος), θα παρουσιαστούν όσοι εκπαιδευτικοί:

• μετατέθηκαν στη ΔΔΕ Πειραιά και δεν τοποθετήθηκαν οργανικά
• έχουν αποσπασθεί στη ΔΔΕ Πειραιά ή στο ΠΥΣΔΕ Πειραιά

2. Στη σχολική μονάδα οργανικής ή προσωρινής τοποθέτησης θα παρουσιαστούν όσοι εκπαιδευτικοί:

• ανήκουν οργανικά στη ΔΔΕ Πειραιά
• είναι στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Δ.Ε της Α' Πειραιά

3. Όσοι εκπαιδευτικοί είναι στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Δ.Ε της Β' Πειραιά, παρουσιάζονται:

• είτε στη σχολική μονάδα προσωρινής τοποθέτησης. Οι Διευθυντές ενημερώνουν με αποστολή της πράξης ανάληψης (fax: 2104179780)
• είτε στη ΔΔΕ Πειραιά. Οι εκπαιδευτικοί ενημερώνουν και τηλεφωνικά τον διευθυντή της σχολικής μονάδας προσωρινής τοποθέτησης

4. (*) Οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούσαν με απόσπαση ή διάθεση στη ΔΙΔΕ Πειραιά, το προηγούμενο σχ. έτος, θα αναλάβουν υπηρεσία και θα παρουσιάζονται στη ΔΙΔΕ Πειραιά, λόγω αυξημένων υπηρεσιακών αναγκών και έλλειψης προσωπικού.