(*) 01-06-2017

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσεων
Διευθυντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων
της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά

Π ρ ο κ η ρ ύ σ σ ο υ μ ε

την πλήρωση θέσεων Διευθυντών όλων των τύπων σχολικών μονάδων και εργαστηριακών κέντρων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά.

Με την παρούσα προσκαλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί που έχουν τα νόμιμα προσόντα και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής, να υποβάλουν αίτηση που συνοδεύεται από τα αναγκαία δικαιολογητικά, από την Πέμπτη 1 Ιουνίου 2017 έως και την Τρίτη 6 Ιουνίου 2017.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ, ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΝΤΩΝ (ΥΠΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΝΤΩΝ (ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ Φ.361.22/23/91322/E3) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ