30-06-2017 (*)

Αποτελέσματα Εισαγωγικών Εξετάσεων 2017
ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

artschool

Αύριο, Τετάρτη 28 Ιουνίου 2017, θα αναρτηθούν στον χώρο του Καλλιτεχνικού Γυμνασίου Κερατσινίου-Δραπετσώνας, Ελ. Βενιζέλου 98 & Αναπαύσεως στο Κερατσίνι καθώς και στον χώρο της Δ/νσης Δ/βάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, Ελ. Βενιζέλου 35, τα ονόματα των επιτυχόντων στις εισαγωγικές εξετάσεις 2017.

Επισημαίνεται ότι
επιτυχόντες θεωρούνται οι 18 πρώτοι ανά κατεύθυνση για κάθε τάξη. Οι θέσεις που θα μείνουν κενές για οποιοδήποτε λόγο, συμπληρώνονται από τους υποψήφιους που είναι εγγεγραμμένοι στους αξιολογικούς πίνακες κατάταξης, με αυστηρή τήρησης της σειράς τους σε αυτούς.

Οι γονείς/κηδεμόνες των επιτυχόντων υποψηφίων θα παραλαμβάνουν από το σχολείο μας το απαραίτητο σημείωμα μετεγγραφής, από 1-3 του Σεπτεμβρίου και μέχρι και τις 5 Σεπτεμβρίου θα ολοκληρωθούν οι εγγραφές.

Πληροφορίες: 210 4175149, 210 4610368

(*) ΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
ΑΝΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΦΘΙΝΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 3/7/2017 ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΔΔΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟΝ 1ο ΟΡΟΦΟ.