04-10-2017: ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Επιμορφωτική συνάντηση εκπαιδευτικών

sxoleio-kai-parastatikes-texnes-th

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά-Τομέας Πολιτιστικών, δια της υπευθύνου Ανθής Γουρουντή, διοργανώνει, σε συνεργασία με τις Σχολικές Συμβούλους Χρυσάνθη Κουμπάρου - ΠΕ02, Μαρία Νέζη - ΠΕ02 και Αικατερίνη Πολυμενοπούλου ΠΕ16, επιμορφωτική συνάντηση για εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων με θέμα:

«Σχολείο και Παραστατικές Τέχνες»

την Τρίτη 10 Οκτωβρίου και από ώρα 12.00-16.00
στην αίθουσα εκδηλώσεων ΓΕΛ Ρέντη (Αγ. Ι. Ρέντη 113-115)

Στην εκδήλωση θα παραστούν, παρεμβαίνοντας ενημερωτικά, εκπρόσωπος του Δημοτικού Θεάτρου Πειραιά και η πρόεδρος του Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών κ. Λίλα Καφαντάρη. Στη συνάντηση μπορούν να παρευρεθούν εκπαιδευτικοί, υπεύθυνοι θεατρικών σχολικών ομάδων, και στην περίπτωση μη ύπαρξης θεατρικής ομάδας μπορεί να παρίσταται ένας εκπρόσωπος από κάθε σχολείο, πάντα με τη σύμφωνη γνώμη του διευθυντή της σχολικής μονάδας.

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ