Προκήρυξη για την πλήρωση κενούμενων και κενών θέσεων
Υποδιευθυντών σχολικών μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων,
καθώς και υπευθύνων τομέων Εργαστηριακών Κέντρων
της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά

Καλούνται οι μόνιμοι εκπαιδευτικοί της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά που έχουν τα τυπικά προσόντα και επιθυμούν να ασκήσουν καθήκοντα υποδιευθυντή σχολικής μονάδας ή υποδιευθυντή Ε.Κ. ή υπεύθυνου τομέα Ε.Κ., με θητεία που ξεκινά με την τοποθέτησή τους και λήγει την 31η Ιουλίου 2020, να υποβάλουν σχετική αίτηση υποψηφιότητας για την σχολική μονάδα ή το Ε.Κ. όπου ανήκουν οργανικά ή έχουν διατεθεί αντίστοιχα, υπό τη προϋπόθεση ότι η θέση συμπεριλαμβάνεται στο Παράρτημα της προκήρυξης.

Οι ενδιαφερόμενοι υποβάλλουν την αίτηση υποψηφιότητας για την επιλογή τους ως υποδιευθυντές σχολικών μονάδων καθώς και υποδιευθυντές και υπεύθυνοι τομέων Εργαστηριακών Κέντρων, εντός της αποκλειστικής προθεσμίας από Πέμπτη 17 Οκτωβρίου 2019 έως και Τρίτη 29 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 15.00μμ, στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 3ος όροφος- Πρωτόκολλο).

ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ (ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ
ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΜΟ ΥΠ' ΑΡΙΘΜ. 4547 ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ