ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
01/09/2020

1. Οι εκπαιδευτικοί που αποσπάστηκαν στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά για το διδακτικό έτος 2020-2021, παρουσιάζονται στη ΔΔΕ Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος) ως εξής:

α. Όσοι έχουν αποσπαστεί με βαθμίδα τοποθέτησης Α/θμια, κατά τις ώρες 09:00-10:00 και κατόπιν αυθημερόν στη ΔΠΕ Πειραιά
β. Όσοι έχουν αποσπαστεί με βαθμίδα τοποθέτησης Β/θμια, κατά τις ώρες 10:00-11:00

2. Οι νεοδιόριστοι εκπαιδευτικοί Ε.Α.Ε. που ανήκουν στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά παρουσιάζονται στη ΔΔΕ Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος) κατά τις ώρες 09:00-10:00.

3. Όσοι εκπαιδευτικοί ανήκουν οργανικά στο Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πειραιά και ΔΕΝ υπηρετούν με θητεία/απόσπαση σε άλλο φορέα, παρουσιάζονται ως εξής:

α. Όσοι έχουν οργανική θέση, στο σχολείο της οργανικής τους
β. Όσοι βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ, Α' Πειραιά, παρουσιάζονται στο σχολείο προσωρινής τους τοποθέτησης.
γ. Όσοι βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ, Β' ή Γ' Πειραιά, παρουσιάζονται στο σχολείο προσωρινής τους τοποθέτησης ή εναλλακτικά στη ΔΔΕ Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος), στις 12:00.
δ. Όσοι βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ, και πραγματοποίησαν τη θερινή υπηρεσία στη Δ.Δ.Ε. Πειραιά, παρουσιάζονται στη ΔΔΕ Πειραιά (Ελ. Βενιζέλου 35, 4ος όροφος), στις 08:00.