Το Γυμνάσιο Πόρου σας προσκαλεί στις Πολιτιστικές Εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν ημέρα Τρίτη, 14 Μαΐου 2013 και ώρα 11 π.μ. στο χώρο εκδηλώσεων του σχολείου μας. Θα γίνει παρουσίαση του προγράμματος Αγωγής Σταδιοδρομίας με θέμα «Ειδική Αγωγή και Επαγγελματικές Προοπτικές» υπεύθυνη καθηγήτρια Μέτσκα Ζωή, θα ακολουθήσει από τη Σχολική Χορωδία μουσική εκδήλωση αφιερωμένη στους μαθητές τις Γ΄ τάξης υπεύθυνη καθηγήτρια Παπαζαφειροπούλου Άννα, και οι εκδηλώσεις θα ολοκληρωθούν το απόγευμα και ώρα 19 μ.μ με την έκθεση Τεχνολογικών Κατασκευών τις Α΄ και Β΄ τάξης υπεύθυνη καθηγήτρια Βασιλείου-Μέκρα Ιωάννα.

Για την πρόσκληση κάντε κλικ ΕΔΩ