Νέα δήλωση σχολικών μονάδων από τους μη τοποθετημένους υποψήφιους Δ/ντές

Καλούνται οι υποψήφιοι Διευθυντές σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Δ.Ε. Πειραιά οι οποίοι δεν τοποθετήθηκαν, να υποβάλουν, εφόσον το επιθυμούν, νέα δήλωση προτίμησης για το ΕΕΕΕΚ Γαλατά, το Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Γαλατά, το Ημερήσιο Γυμνάσιο Μεσαγρού Αίγινας, και το Ημερήσιο Γυμνάσιο Σπετσών.

Οι υποψήφιοι συμπληρώνουν το επισυναπτόμενο έντυπο αίτησης-δήλωσης και το αποστέλλουν αποκλειστικά με e-mail στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. μέχρι την Τρίτη 01-08-2017 στις 12:00 το μεσημέρι.

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΝΕΑΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ