9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

Ο μαθητής Μιχαλακάκος Δικαίος πήρε την 1η θέση στην κατηγορία Παίδων 41 κιλά στο Β΄κύπελλο Α/Γ Ε/Ν Π/Κ «Γεώργιος Βολανάκης» και τη 2η νίκη στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων στην κατηγορία ΠΑΙΔΩΝ (΄01-΄02) 41 κιλά στη Χαλκίδα στο Αθλητικό Κέντρο Κανήθου «Τάσος Καμπούρης».

Η μαθήτρια Στασινοπούλου Αλεξάνδρα κατέκτησε την 3η θέση στην κατηγορία 38Kg ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα TAEKWON-DO.

mih1 TAEKWONDO2 Karamoysoylhs2

Ο μαθητής Καραμουσουλής Αλέξανδρος στα Παπαναστάσια 2014 που διοργάνωσε ο Πανελλήνιος Γυμναστικός σύλλογος κατέλαβε την 3η θέση στο άλμα εις μήκος.