ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων Πειραιά (Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) σας προσκαλεί στη συνέντευξη τύπου που θα πραγματοποιηθεί, την Τετάρτη 17/4/2019 και ώρα 12:30, στην αίθουσα Β του ΣΕΦ με αφορμή την ολοκλήρωση των σχολικών αθλητικών δραστηριοτήτων

«Ημέρες Άθλησης, Σχολικός ΠειραιΑθλητισμός 2019»

(Συνδιοργανωτές - συνεργάτες: Περιφερειακή ενότητα Πειραιά και οι Δήμοι της, Γ.Γ.Α. και Σ.Ε.Φ.)
Στην εκδήλωση θα τιμηθεί ο Κ.Φ.Α. της Δ.Δ.Ε. Πειραιά Λιβέρης Ανδρίτσος, διεθνής με την πρωταθλήτρια Ευρώπης ομάδα καλαθοσφαίρισης του 1987. Την απονομή θα κάνει ο Υφυπουργός Αθλητισμού, Γιώργος Βασιλειάδης.