ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καλούνται όσοι εκπαιδευτικοί επιθυμούν απόσπαση εντός ΠΥΣΔΕ σε σχολικές μονάδες (Α΄ ή Β΄ ή Γ΄ Πειραιά) να υποβάλλουν αίτηση και να την αποστείλουν ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

από Τρίτη 27/08/2019 έως και Πέμπτη 29/08/2019

Επισημαίνονται τα εξής:
• Οι εκπαιδευτικοί υποχρεωτικά επισυνάπτουν μαζί με την αίτησή τους τα δικαιολογητικά εκείνα που επιβεβαιώνουν τους λόγους που επικαλούνται.
• Η κατάθεση αίτησης απόσπασης εντός ΠΥΣΔΕ με οποιονδήποτε άλλο τρόπο δεν θα γίνεται δεκτή.
• Η δήλωση σχολικών μονάδων από τους αποσπασμένους θα πραγματοποιηθεί σε επόμενη χρονική στιγμή με βάση το χρονοδιάγραμμα του ΠΥΣΔΕ Πειραιά.

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Λόγω φόρτου εργασίας παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί να μην τηλεφωνούν για επιβεβαίωση παραλαβής των αιτήσεων, καθώς θα τους αποσταλεί e-mail επιβεβαίωσης.