ΕΠΑ.Λ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΔΙΑΧΥΣΗΣ ΜΑΘΗΣΙΑΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
της κινητικότητας του σχολείου μας στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού προγράμματος Erasmus+
την Παρασκευή 15 Απριλίου 2022

erasmusplus logo

Πρόκειται για την εκπαιδευτική επίσκεψη της ομάδας Erasmus του σχολείου στη Ναυτική Ακαδημία Giovanni Caboto Institute στην Gaeta της Ιταλίας σε συνεργασία με τον φορέα Submeet Incontrarsi per Crescere στο πλαίσιο του προγράμματος «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ».

Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 10.00 και θα διεξαχθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας (Ολύμπου 3 και Άνθιμου Γαζή, Κερατσίνι). Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας που προβλέπονται από την κείμενη νομοθεσία (τήρηση αποστάσεων και χρήση μάσκας).

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ