ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Αιτήσεις οριστικής τοποθέτησης - βελτίωσης (ΕΕΠ - ΕΒΠ) σε σχολικές μονάδες Ειδικής Αγωγής

Σας ενημερώνουμε ότι έχει αναρτηθεί Συγκεντρωτικός Πίνακας οργανικών κενών (ΕΕΠ - ΕΒΠ). Καλούνται οι εκπαιδευτικοί / μέλη ΕΕΠ/ΕΒΠ που ζητούν οριστική τοποθέτηση ή βελτίωση στις σχολικές μονάδες Ειδικής αγωγής, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης τοποθέτησης ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ στο mail της ΔΔΕ Πειραιά: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

από την Παρασκευή 20/05/2022 έως και τη Δευτέρα 23/05/2022 και ώρα 11.00

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ