3gym nikaia myss

3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ:
MY Smart School - MYSS
ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

Το τελικό συνέδριο του MYSS πραγματοποιήθηκε στις 28.03 στην Alba Iulia, στη Ρουμανία.

Στις 28 Μαρτίου 2023, πραγματοποιήθηκε το τελικό συνέδριο του προγράμματος Erasmus+ "MYSS - My Smart School" (www.myss-project.eu) στην Alba Iulia, στη Ρουμανία.

Το συνέδριο, το οποίο διοργανώθηκε από τον Ρουμάνο εταίρο CENFORM σε συνεργασία με την "Scoala Gimnaziala Ciugud", τον άλλο τοπικό εταίρο του έργου, πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα χορού Apulum του ξενοδοχείου Transilvania, στο κέντρο της πόλης Alba Iulia, στην περιοχή Transilvanian της Ρουμανίας.

Η εκδήλωση, την οποία συντόνισε η διευθύντρια του σχολείου Ciugud, Teodora Simion, σημείωσε μεγάλη επιτυχία σύμφωνα με το ενδιαφέρον και τα θετικά σχόλια που συγκεντρώθηκαν από περίπου 60 άτομα, κυρίως εκπαιδευτικούς από την επαρχία Alba, που παρακολούθησαν ενεργά το συνέδριο.