Το ΚΠΕ Μουζακίου διοργανώνει διήμερο επιμορφωτικό σεμινάριο την Παρασκευή 27 και το Σάββατο 28 Μαρτίου 2015. Το θέμα του σεμιναρίου είναι:

«Ενέργεια και Περιβάλλον: Παραγωγή, Κατανάλωση, Διαχείριση κι Εκπαίδευση»

και διοργανώνεται στα πλαίσια του Εθνικού Θεματικού Δικτύου ΠΕ «Η ενέργεια στο περιβάλλον του παιδιού».
environmental-issuesΟι αιτήσεις συμμετοχής υποβάλλονται μέχρι Πέμπτη 26 Φεβρουαρίου 2015 στην Υπεύθυνη ΠΕ.
Στα συνημμένα αρχεία θα βρείτε την προκήρυξη του σεμιναρίου, την αίτηση συμμετοχής εκπαιδευτικών σχολείων και την αίτηση συμμετοχής εκπαιδευτικών ΚΠΕ.
Αφού συμπληρωθεί η αίτηση συμμετοχής, μπορείτε να την υποβάλετε είτε με φαξ στη ΔΔΕ Πειραιά (υπόψη Υπευθύνου ΠΕ), είτε ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΚΠ/ΚΟΥ ΚΠΕ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ.